Shkurt

Alban Ramosaj vulos trilogjinë me këngën e re

Alban-Ramosaj-1

neurontin 600 mg http://mgrboston.com/tag/drumhead-basics/ Alban Ramosaj ka publikuar këngën e tij të re me titull “Ëndrrat e mia”. Projekti i realizuar me videoklip është pjesë e trilogjisë së tij, pas dy këngëve të publikuara muaj më parë. Këngën e ka realizuar Redbox ndërkaq tekstin dhe melodinë e ka bërë vet këngëtari./Prive