Stil

Armando Sadiku zbulon trupin në plazh, dhe të gjithë frikësohen

http://mjkperformance.com/account/review/7369364/ Sulmuesi shqiptar nga Elbasani Armando Sadiku, ka qenë me pushime me familjen në Korfuz të Greqisë, nga ku postoi fotot e para të plazhit për këtë vit. Përveç fizikut në formë, në fotot e postuara, Armando kishte qëllim të na tregonte tatuazhin e ri që ka bërë në shpinë. Një gojë e madhe tigri që duket si reale, mund t’i ketë frikësuar pushuesit kur pranë tyre ka kaluar Sadiku. Ai vetë e ka cilësuar një tattoo “të mrekullueshme”, të pikturuar nga Elton Murati./Story.al/