FOTOSTORY

FOTOSTORY

Rita Ora pozon lakuriq

E bëri edhe njëherë. Rita Ora sërish ka pozuar lakuriq dhe fotografinë e ka postuar në rrjetet sociale, aty ku këngëtarja është shumë aktive. Ky...