Lajm!

Lajm!

Vesa Luma ribashkohet me Big Bastën

Vesa Luma është ribashkuar me bashkëshortin e saj. Këngëtarja dhe reperi Big Basta, u bashkuan pas një kohe larg njëri-tjetrit.

Nëse nuk e dini, Big...