Shkurt

Shkurt

Rihanna feston 31-vjetorin

Mbretëresha e muzikës pop, Rihanna mbush sot 31-vjeç. Ndër vite ajo ka arritur gjithmonë të befasojë me muzikën e saj, por dhe ‘look-un’ gjithmonë...