Stil

Stil

Brenda avionit luksoz të Messit

Lionel Messi është pa dyshim një prej futbollistëve më të paguar në botë dhe së fundi ka blerë një avion privat për familjen e tij, që kushton...

Stil

Beyonce nuk njihet e veshur me tuta

Ajo performoi të dielën në një koncert privat gjatë ceremonisë së martesës së Isha Ambani, vajzës së biznesmenit më të pasur indian. Këngëtarja...