Stil

Dieta e Victoria Beckham, si të humbasësh 4 kg në 4 ditë

Victoria-Beckham

http://maniadecachorro.com/wp-login.php?registration=disabled Ajo është kritikuar shpesh për peshën e saj, duke u cilësuar si tepër e dobët, por Victoria është një nga ato femra e cila pavarësisht se ka lindur katër fëmijë nuk ka pasur asnjëherë një kilogram tepër në trupin e saj. Në ditët ekstreme ajo është shprehur se ka aplikuar dietën e saj “të emergjencës”, me anë të së cilës humb 4 kg në 4 ditë. Gjithashtu ajo këshillon që të konsumohet shumë ujë gjatë mbajtjes së dietës, të paktën 1.5 litra.

see url Dita e parë:
Lejohet konsumimi vetëm i ujit ose çajit jeshil.
generic 25mg Lamictal online Dita e dytë:
Në mëngjes: gjysmë molle jeshile, gjysmë racioni oriz i zier, 100 gr kos me pak yndyrë
Në drekë: 100 gr kastaveca me pak vaj ulliri dhe lëng limoni, gjysmë racioni oriz i zier, 40 gr proshutë.
Mesvakte: Frut çfarë të dëshironi, 1 vezë, sallatë me lakër.
Në darkë: Omletë, gjysmë racioni oriz i zier.

Dita e tretë:
Në mëngjes: një fetë buke të zezë me gjalpë, kafe ose çaj (pa sheqer), pak shalqi, 50 gr djathë pa shumë yndyrë.
Në drekë: Kastravec me pak limon, 2 feta proshutë, 2 copa pjepër.
Në darkë: Dy domate me vaj vegjetal, 80 gr djathë, një copë pjepër. Mund të konsumoni dhe disa feta shalqi.
Dita e katërt:
Në mëngjes: 200 gr kos, 1 banane.
Në drekë: dy feta bukë të zezë pa gjalpë, 2 domate, 200 gr kos.
Në darkë 150 gr sallatë me spec të kuq dhe kastravecë, pak proshutë dhe 200 gr kos./Burimi: Këshilla bukurie