Wedding Story

Dy dasmat e vitit në Itali, Sara Hoxha dhe Chiara Ferragni zgjodhën të njëjtin dizenjator

enter Ceremonia e dasmës së blogeres së njohur Chiara Ferragni dhe reperit Fedez, bëri shumë buji në Itali këtë fundjavë. Në Noto, ata i thanë “Po” njëri-tjetrit, gjatë një ceremonie madhështore ku gjithçka ishte e magjishme që nga fustani i nuses dhe kostumi i dhëndrit, grimi, dekori, etj. Por për të gjithë të ftuarit VIP që ishin të pranishëm në dasmën e çiftit shqiptar, Sara Hoxha dhe Ledion Liço vunë dekorin që i ngjasonte një pylli magjikik, i realizuar në të dyja ceremonitë nga dizenjatori i famshëm i Milanos, Vincenzo Dascanio. Edhe Sara dhe Ledioni bënë të njëjtën zgjedhje në dasmën e shumëpërfolur të 11 korrikut, kur i thanë “Po” njëri-tjetrit pranë liqenit në Como.