FOTOSTORY

Bleona Qereti nuk ndalet, komplet transparente në klipin e ri

Kur u shfaq në festën e Oscar me një fustan rrjetë dhe komplet topless, këngëtarja shqiptare Bleona i bëri të gjitha mediat e huaja të flisnin për të. Fotot e videot e Bleonës bënë bujë, por nuk keni parë ende si do shfaqet në klipin e ri me titull “Wicked love”. Dje këngëtarja ka postuar disa foto ku shfaqet sërish topless, por këtë herë vëmendjen e ka marrë edhe pjesa e poshtme pasi Bleona ka veshur vetëm një palë mbathje tyli të zi. Dhe komentet kanë vërshuar duke e komplimentuar për stilin e guximshëm dhe formën e mirë fizike./story.al/