Showbiz

Ish-e dashura e Majkut, Majlinda Zeka tregon sa e ka të vështirë jetën si nënë e vetme

can i legally buy viagra online in australia Majlinda Zeka, ish-e dashura e këngëtarit Majk, është pyetur nga fansat se sa e ka të vështirë jetën si nënë e vetme. Ajo nuk ka ngurruar të përgjigjet menjëherë, duke u shprehur: “Aspak të vështirë”. Përveç kësaj, Majlinda tha se nëse jo Roan, djali i saj do quhej Rubin. Kujtojmë se Majlinda dhe Majk kanë qenë bashkë për një periudhë derisa erdhi në jetë djali, kur më pas edhe u ndanë. Majlinda përkujdeset për djalin, ndërsa Majk e takon shpesh sipas Prive.