Stil

Jonida Maliqi nis pushimet, shikoni si duket e shtrirë më bikini

get link Jonida-Maliqi-1

http://eloquentwoman.com/author/eloquent1/ Këngëtarja e njohur shqiptare, Jonida Maliqi është nga ato personazhe që nuk shfaq gjithçka në rrjetet sociale, ajo përpiqet gjithmonë të jetë kofidenciale dhe e kujdesshme me postimet e saj në rrjetet sociale, sipas Panorama Plus. Por ndërkohë ajo po shijon disa pushime jashtë Shqipërisë dhe nuk ka rezistuar pa i ndarë disa foto nga ditët e saj të relaksit. Përveç pamjeve nga pejsazhet e bukuar që po shijon, ajo na ka treguar edhe disa foto se si duket me bikini. Duhet thënë se blogerja e njohur edhe pse nënë e një djali ka një super trup dhe duket shumë mirë me bikini. Jonida ka zgjedhur të pushojë këto ditë me djalin dhe nënën e saj.

Finpecia 1mg Jonida-Maliqi-2