Showbiz

Klaudia Pepa e zhveshur në krevat, pamja e saj ndez fantazinë e fituesit të “Big Brother”

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka postuar në Instagramin e saj një foto ku shihet e zhveshur sipër krevatit. Pa reçipeta dhe e ulur mbi jastëk, Klaudia duket shumë në formë dhe sensuale. Pamja e saj ka ndezur fantazinë e fituesit të “Big Brother” dhe “Dance with me”, Vesel Kurtishaj. Djali simpatik nga Kosova ka komentuar me një emoji zjarri poshtë fotos, që flet sa një mijë fjalë. Trupi i balerinës duket se e ka bërë të digjet fare Veselin, i cili së fundi është tërhequr nga jeta publike./Story.al/