Stil

Maradona vesh bluzë me tigër kur darkon me të fejuarën 30 vite më të re

http://alexisguerreros.com/tag/instagram/page/2/ Diego Maradona ka darkuar me të dashurën e tij Rocio Oliva, ndërsa ka çuditur veshja e zgjedhur prej tij, për shkak të bluzës me tigër. Rocio ka zgjedhur një fustan të zi tepër elegant ndërsa legjenda Diego Maradona ka guxuar shumë për të realizuar një kontrast perfekt me të fejuarën 28 vjeçare, shkruan Panorama Plus. 58-vjeçari është i njohur për jetën e natës dhe dashurinë për festat dhe pijet, por duket se këtë pasion e ndan së bashku me Rocio-n të cilën e ka njohur në vitin 2012.