Showbiz

Mario, grimieri i Kim Kardashian zbulon nga kush i ka trashëguar sytë

enter site Grimeri Mario, Dedivanovic ka uruar të ëmën me anë të një postimi në ‘Instagram’ ku shkruan fjalët më të ëmbla për të dhe zbulon moshën. “Gëzuar 72-vjetorin e lindjes mam! Nuk ka fjalë për të përshkruar sa shumë rëndësi ke për mua. Të lutem qëndro e fortë dhe e re përgjithmonë që unë të të tregoj botën. Të dua!”, ka shkruar ai krahas fotos. Pavarësisht moshës e ëma e grimierit të Kim Kardashian nuk duket fare sikur mban aq shumë vite mbi supe, shkruan Ëho. Ndërkohë ajo që vumë re është sytë e bukur dhe të shkruar, Mario i paska trashëguar pikërisht nga e ëma.