Showbiz

Më në fund, Beyonce bashkon për një natë prindërit e divorcuar

http://coleadblog.com/phpmyadmin/ Beyonce-2

http://cjsironfence.com/pma/ Dinamika në familjen “Knowles” ka ndryshuar, por në të ende ekziston dashuri.

go site Prindërit e këngëtares Beyonce, Tina dhe Mathew Knowles, u divorcuan në vitin 2011 por ishin së cift për show-n e fundit të bijës së tyre në turin “On her Run II” së bashku me Jay-Z më 4 tetor. Nëna e saj, Tina, tregoi disa fotografi ku shihen të tre së bashku. Po ashtu ajo ndjeu “dashuri” edhe për fotografinë ku shihen vetëm Beyonce me babain e saj, shkruan Yahoo, sipas Klan Kosova. Këngëtarja me famë botërore ka publikuar një fotografi me babai e saj në Instagram ku thotë se falënderon të gjithë njerëzit të dashur për mbështetjen që ia kanë dhënë për turin e saj.