Showbiz

Pas vdekjes të së bijës, Çun Lajçi merr lajmin se vajza e ndjerë ka fituar Llotarinë amerikane

http://adibgroupinc.com/gentest-viagra.html Më 19 dhjetor të vitit që lamë pas, vajza e Çun Lajçit ndërroi jetë. Bubulina ishte aktore me profesion dhe ishte vajza e vetme e aktorit. Vdekje të cilën aktori po e vuan ende. Ai thuajse çdo ditë ndanë momente kujtime dhe shpreh mallin ndaj Bubulinës, shkruan Indeksonline. Lajçi përmes një shkrimi të gjatë, shkruajtur nga Berni i Zvicrës tregon se si vajza e tij e vdekur tashmë ka fituar llotarinë amerikane, i cili e kishte kuptuar përmes një e-maili. Ky lajm e ka mërzitur tej mase atë, ndërsa ne iu sjellim vetëm një pjesë të këtij shkrimi të dhimbshëm: “Se sa me fat ishe moj sugarica e babës, tregon letra që mbrrini n’imelë adresën time nga USAFIS Immigration Services: Bubulina Lajci, Congratulations! You Are Eligible!E lexova nji herë e dhetëherë, e prap nuk iu besova syve t’mi. Kur e përkëtheva n’Google translate e ndjeva se si filloi me m’u mpi trupi nga habia. A e dini more sa e lumtun do t’ishte sot po ta merrte lajmin! A e dini more hej? Ti tani noton n’barkun e miliona krimbave, e unë n’miliona kujtime digjem për ty e n’heshtje thërras: Urime Grin Carta Bubulinë.”, përfundon statusin e dhimbshëm aktori.