Showbiz

Pushimet e Maria De Filippi-t në jahtin luksoz, 56-vjeçarja tregon linjat me bikini

find out this here WOW! Prezantuesja e njohur italiane Maria De Filippi, me pushime në Ansedonia (afër Toscanës), tregon një trup që lë pa frymë dhe paraqet si një sirenë. Maria është një nga zonjat e padiskutueshme të televizionit italian dhe gjithashtu mund ti lejojë vetes disa gjykime për disa nga kolegët e saj dhe është e vështirë ta shohësh atë jashtë nga një studio televizive; por kur ajo mban një bikini dhe hipën në një mega yacht, ajo me të vërtetë bie në sy: fizik që lë pa frymë dhe sirenë që lënë të me gojë hapur, shkruan revista italiane Oggi.it, sipas Korrieri. E për të pushuar pas lodhjes të sezonit televiziv, Maria i jep vetes një pushim luksoz në një mega jaht, në ujërat para Ansedonia. Në shoqërinë e diellit, detit dhe e zënë në lexim: në duart e moderatores së famshme televizive shihet një nga librat e Stephen Hawking.

view Maria De Filippi, 56 vjeç, tregon një trup me të vërtetë befasues dhe me burrin e saj Maurizio Costanzo dhe djalin e dashur Gabriele sigurisht që shijon një verë të mrekullueshme midis dashurive më të shtrenjta të saj