Showbiz

Tha se babai i saj është më i bukur se i Dua Lipës, Tayna prezanton të atin

look what i found Mbrëmjen e së shtunës në emisionin “Xing me Ermailin” e ftuara e radhës ishte reperja e re e muzikës shqiptare, Tayna. Gjatë intervistës ajo foli për karrierën, jetën private dhe marrëdhënien e ngushtë me prindërit, të cilët theksoi se i ka të rinj në moshë. Ajo u shpreh se babai i saj është më i bukur se ai i Dua Lipës, dhe të gjithëve na bëri kuriozë të dimë si dukej, shkruan Who.

a knockout post Nëpërmjet një postimi në ‘Instastory’ reperja ka publikuar një foto të prindërve të saj teksa darkojnë së bashku. Prindërit e saj duket që janë shumë të rinj dhe ndoshta mund t’i ngatërrosh me motrën ose vëllain e saj.