Stil

Transformimi i Adelina Berishës, shfaqet me paruke dhe askush s’e njeh

http://maxsdeals.co.uk/2015/02/ Pak para përfundimit të këtij vitit, Adelina Berisha bëri një ndryshim në pamje. Këngëtarja vuri një paruke të shkurtër me të cilët po duket ndryshe dhe pothuajse e panjohur, kjo pasi jemi mësuar që Adelinën ta shohim gjithmonë me flokë të gjatë. Ajo postoi foton në Instastory pa asnjë përshkrim, shkruan Prive. Nëse nuk e dini, së shpejti Adelina do ta publikojë këngën e re për të cilën ka punuar tash e disa javë.