Showbiz

“Zemra ime do dashuri more djalë!”, Luana Vjollca mesazh Krenarit

buy propecia in ireland U bë shumë kohë që në media përflitet shumë se Luana Vjollca është në një lidhje dashurie. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe ashtu siç thuhet në mediat online dhe në fotot që kemi parë, Luana dhe Krenari po jetojnë një romancë të lumtur, pavarësisht se nuk e kanë pranuar atë, sipas Opinion.al.
Vetëm pak ditë më parë moderatorja Luana Vjollca ka publikuar bashkëpunimin e saj të fundit me këngëtarin e muzikës popullore Bujar Qamili, “Mi dhe flakë mallit tim”. Gjatë ditës së sotme këngëtarja ka publikuar me rrjete sociale një foto ku shfaqet më sensuale se kurrë dhe krahas saj shkruan: “Zemra ime don dashuri mor djalë”. E pikërisht këto vargje të këngës, u komentuan nga fansat e Luanës dhe mediat online se ishte një deklaratë për të dashurin e saj, Krenarin.